УКРАЇНА

Суд визнав звинувачення депутата Лещенка щодо глави МВС недостовірними

28 жовтня, 2017 18:10
УКРАЇНА/Суд визнав звинувачення депутата Лещенка щодо глави МВС недостовірними
Зберегти
Вигляд
Апеляційний суд Києва розглянув апеляційну скаргу народного депутата Сергія Лещенка і виніс остаточне рішення про те, що його звинувачення щодо міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та самого відомства є завідомо недостовірними

Апеляційний суд Києва розглянув апеляційну скаргу народного депутата Сергія Лещенка і виніс остаточне рішення про те, що його звинувачення щодо міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та самого відомства є завідомо недостовірними.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

«Апеляційний суд Києва …виніс остаточне рішення – Лещенко повинен спростувати всі обвинувачення, які принижують честь та гідність, в бік МВС та самого міністра», — йдеться у повідомленні.

Справа стосується інформації, яку Лещенко поширив у виданні «Deutsche Welle» у 2015 році. Тепер, згідно з рішенням суду, Лещенко зобов’язаний спростувати поширену інформацію та розмістити її на тому ж сайті.

Лещенко у 2015 році заявив, що відчуває за собою незаконне стеження з боку МВС, зокрема, прослуховування мобільних телефонів. На його думку, це робив Аваков і Мартиненко, «а технічну функцію виконував МВС».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини