Херсонський суд обрав запобіжний захід капітану судна «Норд». Як повідомляє кореспондентка Громадського, його взяли під варту до 31 травня, з можливістю внесення застави 35 тис 240 гривень.

Херсонський суд обрав запобіжний захід капітану судна «Норд»: його взяли під варту до 31 травня, з можливістю внесення застави 35 тис 240 гривень.

Про це Громадському повідомила прес-секретарка прокуратури АРК Тетяна Тихончик.

Як повідомив адвокат капітана Дмитро Щербина, його підзахисний буде шукати гроші на виплату застави.

Ще дев'ять членів екіпажу зараз перебувають у Маріуполі, де місцевий суд оформлює їм адміністративні протоколи за порушення правил виїзду з тимчасово окупованої території України.

25 березня в Азовському морі затримали судно з анексованого Криму під прапором РФ.

На борту «Норда», який зупинили за 15 миль від Обіточної коси, було 10 членів екіпажу.

Затримане судно відвези до порту Бердянська для подальший перевірок. На кораблі виявили трал для лову риби та 5 тон морепродуктів.

У російському МЗС заявили, що, затримавши судно «Норд» під прапором РФ, Україна «уподібнилася сомалійським піратам». Також Міністерство закордонних справ РФ вручило ноту протесту тимчасовому повіреному в справах України у зв'язку із затриманням судна «Норд» в анексованому Криму. 

31 березня капітану арештованого російського судна «Норд» вручили підозру, суд наклав арешт на зареєстроване в анексованому Криму судно «Норд».

Поділитись: