Суд Європейського союзу анулював санкції проти колишнього глави адміністрації президента, екс-секретаря Ради нацбезпеки та оборони часів Януковича Андрія Клюєва.

Суд Європейського союзу анулював санкції проти колишнього глави адміністрації президента, екс-секретаря Ради нацбезпеки та оборони часів Януковича Андрія Клюєва.

Про це повідомив журналіст «Радіо Свобода» у Брюсселі Рікард Йозвяк.

«Андрій Клюєв сьогодні виграв справу в суді ЄС, аби санкції проти нього на 2017-2018 рік були анульовані. Однак він залишається у санкційному списку ЄС, оскільки санкції 2018-2019 років були продовжені у березні та досі не оскаржені», — написав журналіст у Twitter.

5 березня 2018 року Рада Європейського Союзу 5 березня продовжила санкції проти екс-президента України Віктора Януковича та його соратників, однак зняла санкції з Лукаш та Клюєва.

У ЄС дійшли висновку, що немає достатніх обгрунтувань продовжувати санкції проти екс-посадовців.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що санкційний список щодо чиновників часів Януковича скорочується через відсутність доказів.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Російський світанок Клюєвих: Як соратники Януковича облаштувалися в анексованому Криму

Свого часу колишній голова адміністрації Віктора Януковича Андрій Клюєв виступив свідком на суді у Москві, який розглядає справу «про встановлення факту державного перевороту в Україні в 2014 році».

Андрій Клюєв підозрюється в організації силової зачистки акції протесту на Майдані. На момент розстрілу протестувальників Клюєв очолював Адміністрацію президента Януковича. З країни він зник 28 лютого — безперешкодно, незважаючи на підозру в причетності до масових убивств.

Поділитись: