УКРАЇНА

Суд ЄС залишив чинними санкції проти міністра часів Януковича Ставицького

22 березня, 2018 15:41
УКРАЇНА/Суд ЄС залишив чинними санкції проти міністра часів Януковича Ставицького
Зберегти
Вигляд
Суд Європейського Союзу залаишив чинними санкції проти Едуарда Ставицького, екс-міністра енергетики та вугільної промисловості в уряді часів Віктора Януковича.

Суд Європейського Союзу залаишив чинними санкції проти Едуарда Ставицького, екс-міністра енергетики та вугільної промисловості в уряді часів Віктора Януковича.

Рішення опублікували на сайті суду.

«Скарга, подана відповідно до статті 263, вимагає скасування рішення ... щодо обмежувальних заходів, спрямованих проти певних осіб, юридичних та фізичних осіб з урахуванням ситуації в Україні», —йдеться у документі.

Зазначається також, що Ставицький через свого представника оскаржував санкційні обмеження, запроваджені проти нього Радою Євросоюзу у 2016 році.

Суд відхилив скаргу Ставицького, а також постановив відшкодувати юридичні витрати та власним коштом відшкодувати витрати Ради ЄС.

Нагадаємо, Інтерпол ухвалив рішення припинити міжнародний розшук колишнього міністра енергетики та вугільної промисловості України Едуарда Ставицького.

24 березня 2014 року Генпрокуратура оголосила в розшук Едуарда Ставицького. Стосовно нього було розпочато кримінальне провадження за «привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем». Слідом за ГПУ Служба безпеки України також оголосила його в розшук.

5 квітня 2016 року Ставицький був оголошений в розшук Інтерполом.

Наразі Ставицький проживає в Ізраїлі під ім'ям Натан Розенберг. Україна направила Ізраїлю запит на екстрадицію Ставицького.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Невловимий Ставицький: міністр-втікач і підозрюваний у відчуженні Межигір'я.

Пов`язані новини