УКРАЇНА

Суд зняв арешт з двох житлових комплексів забудовника Войцеховського

25 серпня, 2018 20:26
УКРАЇНА/Суд зняв арешт з двох житлових комплексів забудовника Войцеховського
Зберегти
Вигляд
Печерський райсуд Києва задовольнив клопотання Київської міської ради про зняття арешту з двох незаконних житлових комплексів «Східна брама» та «Сосновий Бір», що належать компаніям, підконтрольним київському забудовнику Анатолію Войцеховському.

Печерський райсуд Києва задовольнив клопотання Київської міської ради про зняття арешту з двох незаконних житлових комплексів «Східна брама» та «Сосновий Бір», що належать компаніям, підконтрольним київському забудовнику Анатолію Войцеховському.

Про це йдеться в рішеннях суду.

Відповідно до ухвал, у травні до суду звернулися представники Київської міської ради з клопотаннями про зняття арештів із житлових комплексів. Своє звернення у міськраді пояснили необхідністю продовжувати будівництво.

«Наразі, з метою вирішення питання по об'єктам, що належать групі компаній ТОВ «Укогруп» і ТОВ «Сіті-груп» (підконтрольні Войцеховському — ред.) визначено першочергові об'єкти незаконного житлового будівництва, серед яких ЖК «Східна Брама», ЖК «Сосновий Бір», у зв'язку з чим, з метою проведення будівництва в рамках чинного законодавства слід скасувати накладений арешт», — зазначено в ухвалі суду з посиланням на клопотання.

У матеріалах клопотання йдеться, що 2 лютого 2016 року Київська міська рада подала заяву про залучення до участі у кримінальному провадженні як єдиної потерпілої сторони.

Крім того, жодних рішень щодо узаконення цих забудов у міській раді не ухвалювали, натомість, влітку 2015-го Київська міська держадміністрація ухвалила рішення, яке зобов’язало міськраду звернутися до суду щодо знесення ЖК.

Але будівлі не знесли. З житлових комплексів «Укогруп» почали поступово знімати арешти та ухвалювати незаконні детальні плани території задля виділення землі для добудови житлових комплексів.

Нагадаємо, генпрокуратура затримала Анатолія Войцеховського 15 липня 2016 року.

Він очолював «Укогруп», до якої входили  компанії ТОВ ФК «УКО-Капитал», ТОВ «УкоінвестБуд», ТОВ «Мега-Сити», ТОВ «Мегаполисстрой» ,ТОВ «Эверест Плюс» та інші.

Войцеховському інкримінують продаж квартир в житлових будинках, вже реалізованих іншим громадянам, а також введення в експлуатацію житла на підставі підроблених судових рішень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Узаконити незаконність: як у Києві легалізовують незаконні забудови?

У травні суд зняв арешт з ЖК «Маргарита» та ЖК «Перлина Троєщини».

17 травня ошукані інвестори пікетували міськраду та домоглися виділення їм землі. 

У травні Київрада ухвалила оновлену програму містобудівної документації.  

Пов`язані новини