УКРАЇНА

Суддям Конституційного суду не можуть оголосити підозру у справі Януковича — Луценко

24 травня, 2017 15:41
УКРАЇНА/Суддям Конституційного суду не можуть оголосити підозру у справі Януковича — Луценко
Зберегти
Вигляд
Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що наразі немає достатньо підстав для вручення підозри суддям Конституційного суду України щодо сприяння узурпації влади Віктором Януковичем

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що наразі немає достатньо підстав для вручення підозри суддям Конституційного суду України щодо сприяння узурпації влади Віктором Януковичем.

Про це він сказав, звітуючи у Верховній Раді, передає кореспондент Громадського.

«Що стосується самих суддів, можливо під час допиту співробітників і керівників Міністерства юстиції ми отримаємо нові дані. Наразі мало бази для вручення будь-яких підозр власне суддям», — заявив Луценко.

За його словами, свідчення, які на перших етапах були надані кількома суддями, були ними відкликані.

«На цей момент слідство сконцентрувалося над законною оцінкою дій через вручення підозри і в подальшому обвинувального акту колишньому міністру юстиції (Олександр Лавринович — ред.), який ввів своїм рішенням через друк та занесення у відповідний реєстр Конституцію, яка на той момент не діяла в країні. Коли слідство встановить всі необхідні докази, ця справа буде направлена до суду в найближчі місяці», — сказав Луценко.

Генпрокурор також повідомив, що Януковича судитимуть за розгін Майдану після справи про держзраду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Політик у прокуратурі: як Юрій Луценко провів рік в ГПУ

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини