УКРАЇНА

Суддю, яка забрала права в учасника Автомайдану, не звільнять

30 січня, 2018 17:51
УКРАЇНА/Суддю, яка забрала права в учасника Автомайдану, не звільнять
Зберегти
Вигляд
Суддя Дніпровського райсуду Києва Неля Ластовка, яка незаконно позбавила права керування учасника автомайдану, уникнула звільнення.

Суддя Дніпровського райсуду Києва Неля Ластовка, яка незаконно позбавила права керування учасника автомайдану, уникнула звільнення.

Про це повідомила Вища рада правосуддя.

Провадження було припинено через сплив строку притягнення до дисциплінарної відповідальності. При цьому у діях судді констатовано порушення.

23 січня 2014 року Ластовка своїми рішеннями позбавила прав на керування на 4 і 6 місяців трьох "автомайданівців".

28 лютого 2014 року вона відповідно до закону про недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій під час мирних зібрань, звільнила автомайданівця від адмінвідповідальності.

Рішення про позбавлення прав водій також оскаржив в апеляційному суді 8 квітня 2014 року. Провадження у справі закрили у зв’язку з відсутністю в діях водія складу адміністративного правопорушення.

Автомайданівець також просив провести спеціальну перевірку стосовно судді Ластовки. На підставі цього порушили дисциплінарне провадження.

27 березня 2017 року ВРП вирішила притягнути суддю Ластовку до дисциплінарної відповідальності.

Суддя Ластовка це рішення оскаржила та  називала невмотивованим.

Нагадаємо, у вересні Апеляційний суд Києва звільнив з-під варти і відправив під домашній арешт беркутівця Сергія Лободу, фігуранта нападу на Автомайдан 23 січня 2014 року.

Пов`язані новини