УКРАЇНА

Судова експертиза підтверджує здійснення пострілів з місця, де стояв Колмогоров – ГПУ

17 листопада, 2017 23:00
УКРАЇНА/Судова експертиза підтверджує здійснення пострілів з місця, де стояв Колмогоров – ГПУ
Зберегти
Вигляд
Про це йдеться у відповіді Генеральної прокуратури України на запит журналістів Громадського.

Судова експертиза у справі прикордонника Сергія Колмогорова, якого звинуватили у вбивстві пасажирки автівки поблизу Маріуполя у 2014 році, встановила, що постріли здійснювали саме з того місця, де на момент інциденту знаходився Колмогоров.

Про це йдеться у відповіді Генеральної прокуратури України на запит журналістів Громадського.

«У ході судового розгляду встановлено, що відповідно до висновку комплексної судової експертизи 07.09.2014 близько 21 год. 30 хв. Постріли з вогнепальної зброї у потерпілу Рижкову здійснені особою, яка знаходилась зліва та попереду по ходу руху автомобіля – з місця, де стріляв саме Колмогоров», – йдеться у документі.

Також у Генпрокуратурі зауважили, що безпосередньо перед здійсненням пострілів Колмогоров отримав від командира наказ перевірити авто, в якому рухалась потерпіла. «Жодних наказів для відкриття вогню на ураження водія та пасажира Колмогорову віддано не було», – йдеться у відповіді на запит журналістів.

Також у ГПУ уточнили, що повторний розгляд справи Колмогорова відбудеться у Приморському районному суді Маріуполя, який раніше вже виніс обвинувальний вирок Колмогорову і засудив його до 13 років ув'язнення.

Однак 6 листопада Вищий спеціальний суд з розгляду кримінальних і цивільних справ скасував вирок щодо Колмогорова, призначивши новий розгляд справи. Суд також ухвалив рішення про звільнення з-під варти обвинуваченого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Засуджений за вбивство: чому суд відпустив прикордонника Колмогорова?

Пов`язані новини