Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявила, що готова співпрацювати з командою новообраного президента Володимира Зеленського та надалі очолювати МОЗ у новому уряді.

Про це вона зазначила в інтервʼю DW.

Однією з умов співпраці з новою владою Супрун назвала підтримку медичних реформ з боку уряду, який сформують після парламентських виборів.

«Після виборів від команди Зеленського ми почули, що є підтримка реформ, що вони би хотіли подивитися, як вони відбуваються, можливо, дати якісь поради. Ми готові презентувати зміни, які зараз відбуваються, але наполягаємо на тому, що вони вже розпочаті й незворотні», — наголосила очільниця МОЗ.

«Ми будемо стежити за тим, що відбуватиметься упродовж наступних шести місяців, і готові співпрацювати із будь-якою конструктивною політичною силою, щоб пояснювати перебіг реформ і забезпечити галузі необхідне фінансування», — заявила Супрун.

Вона додала, що персонально з нею команда Зеленського ще не спілкувалася, за винятком заяв консультанта Зеленського у питаннях охорони здоровʼя Євгена Комаровського у медіа та соцмережах.

Нагадаємо, 30 квітня Центральна виборча комісія офіційно оголосила про перемогу Володимира Зеленського на виборах президента України. Так, за результатами другого туру виборів Зеленський отримав 73,22% голосів виборців (13 541 528 людей), які взяли участь у голосуванні. Його опонент Петро Порошенко набрав 24,45% (4 522 450 людей).

Загальна явка у другому турі президентських виборів, який відбувся 21 квітня, склала 18 491 837 виборців (61,37%).

Поділитись: