Українського журналіста Романа Сущенка вночі перевели до одиночної камери.

Українського журналіста Романа Сущенка вночі перевели до одиночної камери.

Про це повідомив колишній адвокат арештованого Марк Фейгін, передає «Укрінформ».

Як заявили співробітники СІЗО, це було зроблено в «інтересах національної безпеки Росії».

Він зазначив, що це ще раз засвідчує спланованість і скоординованість всієї акції з позбавлення його статусу адвоката.

«Також відомо, що якісь особи в даний момент пропонують родині Сущенка терміново поміняти адвоката. Як неважко здогадатися, при цьому називається ім'я Іллі Новікова. Нагадаю, що саме Новіков подавав першу скаргу на мене. Вона була відкинута.

Але ось історія продовжилася, після запиту Мін'юсту РФ мене з другої спроби позбавили статусу. І коло замкнулося — знову-таки на Іллі Новікові. Що підкреслює сумнівність і заангажованість його поведінки», — наголосив Фейгін.

Раніше Фейгін, який захищав українського журналіста Романа Сущенка у суді Москви, повідомив, що його позбавили статусу адвоката.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справу журналіста Сущенка вестиме інший адвокат — Марк Фейгін

Кореспондент українського інформагентства «Укрінформ» у Франції Роман Сущенко був затриманий у вересні 2016-го року в Москві, коли приїхав до Росії відвідати родичів.

У жовтні того року ФСБ РФ висунула Сущенку офіційне звинувачення у шпигунстві.

Адвокат Сущенка Марк Фейгін заявив, що Кремль планує засудити Сущенка до 20 років в'язниці. Повідомлялося, що утримуваного в Росії журналіста Сущенка звільнятимуть індивідуально

Президент Петро Порошенко у лютому заявив, що Україна готова обміняти спійманих на Донбасі російських солдатів на утримуваних в Росії українських заручників, зокрема на журналіста Романа Сущенка.

Поділитись: