Життя

Сутички в Дніпрі: Аваков пообіцяв відзвітувати щодо дій поліції до 10 липня

11 травня, 2017 12:53
Життя/Сутички в Дніпрі: Аваков пообіцяв відзвітувати щодо дій поліції до 10 липня
Зберегти
Вигляд
Міністр внутрішніх справ України заявив, що розслідування сутичок в Дніпрі, які сталися 9 травня, завершиться до 10 липня.

Міністр внутрішніх справ України заявив, що розслідування сутичок в Дніпрі, які сталися 9 травня, завершиться до 10 липня.

Про це він сказав під час засідання Уряду.

«Я хочу вибачитись перед українським народом за неналежну реакцію поліцейських в  Дніпрі. До 10 липня ми зможемо дати детальний звіт і щодо дій поліцейськиї і щодо дій місцевих чиновників», — сказав Аваков.

Зі свого боку, прем'єр-міністр Володимир Гройсман закликав розслідувати провокації і покарати винних. Він додав, що розраховує на звіт по тих подіях з боку Міністерства внутрішніх справ найближчим часом.

Нагадаємо, 9 травня у Дніпрі в відділення поліції були доставлені 15 осіб, яких перевіряють на причетність до сутичок під час масових заходів.

За даними поліції, під час проходження колони між представниками Соціалістичної партії і активістами сталося зіткнення через використання політичної символіки (прапорів): активісти вимагали прибрати прапори з колони. Крім того, під час проходження колони «Опозиційного блоку» виник ще один конфлікт.

Внаслідок цих подій були травмовані 14 осіб — 8 учасників заходів і 6 поліцейських, які здійснювали охорону порядку.

Після сутичок у Дніпрі 9 травня, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков звільнив керівництво поліції в Дніпрі: начальника Головного управління Нацполіціі в Дніпропетровській області Ігоря Репешко, начальника міського управління поліції Дніпра Андрія Бідило і їх заступників.

Новим керівником Нацполіції на Дніпропетровщині став Віталій Глуховеря.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини