Курт Кобейн на концерті MTV Unplugged, Нью-Йорк, 18 листопада 1993 року
Фото:

GRAMMY.com

Кардиган лідера гурту Nirvana Курта Кобейна зі знаменитого концерту MTV Unplugged у Нью-Йорку 1993 року продали на аукціоні за 334 тисячі доларів, трохи більше коштувала гітара музиканта.

Речі Кобейна продали на аукціоні Julien's Auctions у Rock Cafe в Нью-Йорку, передає BBC.

У цьому оливково-зеленому светрі лідер Nirvana виступав менш ніж за півроку до самогубства. Попередній власник не прав светр і зберігав його у сейфі в безкислотному папері, тому зокрема на ньому залишились сліди від сигарет.

Разом з кардиганом новий власник, ім’я якого не називається, отримав рукописний лист, що підтверджує його походження — з підписами Джекі Феррі, яка була нянею доньки Курта, Френсіс Бін Кобейн, і близької приятельки його дружини Кортні Лав. Остання віддала кардиган Феррі після смерті Курта у квітні 1994 року.

Також на аукціоні продали за 340 тисяч доларів бірюзову гітару Fender, на якій музикант грав під час турне Nirvana з альбомом In Utero.

Курт Кобейн — лідер гурту Nirvana та найвідоміший представник жанру грандж, покінчив життя самогубством у віці 27 років приблизно через півроку після запису альбому MTV Unplugged, який розійшовся у продажу тиражем понад 5 мільйонів копій.

About A Girl — одна з пісень Nirvana на концерті MTV Unplugged у Нью-Йорку.

Поділитись: