Світ у 2017: чому розчаровує Кремнієва долина

Watch on YouTube

У 2017—му ми переконалися: Кремнієва долина може бути впливовішою за деякі країни, а рішення очільниківІТ—корпорацій, які мешкають довкола Сан—Франциско, можуть змінювати політику і суспільство у найвіддаленіших куточках світу.

У 2017-му ми переконалися: Кремнієва долина може бути впливовішою за деякі країни, а рішення очільників ІТ-корпорацій, які мешкають довкола Сан-Франциско, можуть змінювати політику і суспільство у найвіддаленіших куточках світу.

Бюджети технологічних гігантів – як от Google, Facebook, Apple, – більші за бюджети десятків країн. Цьогоріч вони демонструють надзвичайне зростання та прибутків. Соціальними мережами, принаймні фейсбуком, користується кожен третій мешканець планети.

Довгий час Кремнієва долина зачаровувала, а співробітників ІТ-корпорацій позиціонували, як прогресивну спільноту, що виступає «за все хороше».

Та цьогоріч було чимало критики – не тільки на тлі скандалів щодо втручання хакерів у вибори в США, чи пропаганду. Особливо гостро постали світоглядні питання: чи справді винаходи тех-гігантів корисні для людства, який вплив вони мають і кому підзвітні? Про шлях від захоплення до розчарування у підсумковому відеоблозі  Наталі Гуменюк