Експерти Світового банку долучаться до процесу реформування Укрзалізниці, зокрема вони планують розробити стратегію реформи державної компанії.

Про це повідомляють у Міністерстві інфраструктури України.

«Експерти Світового банку працюють над стратегією реформування Укрзалізниці, приділяючи особливу увагу питанням підвищення операційної ефективності, якості послуг, мінімізації та нівелюванню ризиків лібералізації ринку», — повідомляють у відомстві.

Крім цього у Мінінфраструктури повідомили, що планують здати в концесію вокзали Києва та Миколаєва до кінця 2019 року. Також там планують запустити на залізницю приватних перевізників (приватну тягу).

«Ми не можемо чекати, поки новий законопроект про залізничний транспорт буде проголосований парламентом. Вже цього року ми запускаємо приватну тягу на залізниці. Ми вже маємо гарний прогрес та досвід на регіональній залізниці у Львові і хочемо поширити цей досвід на всю Україну», — повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Раніше в Укрзалізниці анонсували запуск функції 3D туру при онлайн купівлі квитків на поїзд.

Зазначимо, що раніше в Укрзалізниці повідомляли, що всі квитки на пасажирські поїзди невдовзі розділять на 3 класи: «комфорт», «стандарт» та «економ». При цьому, ціни на більш дорогі класи вагонів планують підвищувати більше, а на бюджетні — не підвищувати, або ж збільшувати незначним чином.

Також раніше в Укрзалізниці підвищили вартість постільної білизни та напоїв для пасажирів поїздів далекого сполучення. Так, вартість постільної білизни зросла з 30 гривень до 50 гривень за комплект.

Поділитись: