Світовий банк продовжуватиме співпрацю з Україною, зокрема може взяти участь у фінансуванні проєктів поводження з відходами.

Про це повідомляє прес-служба уряду за підсумками зустрічі міністра енергетики та захисту довкілля України Олексія Оржеля з директоркою Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен.

«Ми очікуємо на довгу та продуктивну співпрацю. Зокрема, ми хочемо відійти від лінійної моделі та будемо працювати над побудовою процесів відповідно до принципів кругової економіки. Першим кроком буде запуск ієрархії поводження з відходами. Такі процеси гармонійно вписуються в єдину комплексну енергетичну систему, над створенням якої ми зараз будемо працювати», — повідомив Оржель.

Також під час зустрічі з представницею Світового банку урядовець презентував їй оновлену модель розділення Нафтогазу та виокремлення з компанії газотранспортної системи України.

Раніше в уряді повідомляли, що французька компанія може збудувати сміттєпереробний завод в Україні.

Раніше повідомлялось, що у Львові планують відкрити станцію компостування органічного сміття, а 30 серпня у Києві відновив роботу єдиний в Україні сміттєспалювальний завод «Енергія».

Поділитись: