Світовий банк планує закуповувати через систему ProZorro товари і послуги для проектів в Україні.

Світовий банк планує закуповувати через систему ProZorro товари і послуги для проектів в Україні.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Зазначено, що Світовий банк завершив оцінку функціонування електронної системи державних закупівель ProZorro в Україні.

Метою місії було перевірити, чи відповідає ProZorro вимогам Багатостороннього банку розвитку (MDB - Multilateral Development Bank) щодо проведення електронних публічних закупівель з використанням відкритих торгів між організацією-покупцем та низкою  постачальників.

У результаті проведення оцінки Світовий банк зробив позитивний висновок щодо використання ProZorro за методами закупівель «Закупівлі у вільній торгівлі» та «Національні конкурсні торги», як передбачено в «Правилах публічних закупівель за позиками Міжнародного банку реконструкції та розвитку та кредитами і грантами Міжнародної асоціації розвитку».

Результати оцінки — основа для ухвалення Світовим банком рішень щодо використання системи для проведення закупівель, які ним фінансуються. Оцінка підтвердила, що Світовий банк може використовувати ProZorro для проведення закупівель товарів, послуг та робіт в Україні.

«Це чудові новини для ProZorro і чергове міжнародне підтвердження ефективності системи. Ми сподіваємося, що за декілька місяців перші тендери Світового банку вже будуть у ProZorro, і український бізнес зможе публічно брати у них участь», — зазначив перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

Зазначимо, що Світовий банк є другим, після МВФ, кредитором України; його частка становить 32,8 % всіх позичок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мертві, живі, ненароджені: Що буде з державними підприємствами

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: