Національний банк України домовився з міжнародною системою банківських переказів SWIFT про удосконалення платіжного ринку в Україні.

Зокрема, SWIFT працюватиме над запровадженням в Україні міжнародних стандартів платіжних систем ISO 20022.

«Метою цього проекту є модернізація фінансової інфраструктури України та покращення конкурентоспроможності нашої країни та її інтеграції зі світовими ринками», — повідомив заступник голови НБУ Сергій Холод.

Очікується, що після проведення удосконалення платіжного ринку України полегшаться міжнародні грошові перекази, підвищиться якість обслуговування клієнтів та рівень автоматизації платежів.

«Партнерство із SWIFT у цьому напрямі є важливим та допоможе забезпечити сумісність роботи української платіжної інфраструктури із транскордонною та підвищити цілісність, швидкість та ефективність обробки платежів», — додав Холод.

Нагадаємо, що система SWIFT — це міжнародна міжбанківська система обміну банківською інформацією та здійснення грошових переказів між банками з різних країн світу.

Раніше в Нацбанку повідомляли, що в Україні зросла частка безготівкових грошових операцій. За підсумками 2018 року вони склали понад 45% від всіх розрахунків в країні.

Раніше у Нацбанку повідомляли, що на кожного українця у середньому припадає по 1,4 платіжних картки.

Поділитись: