Світ

Син Каддафі заявив про готовність свідчити проти екс-президента Франції Саркозі

22 березня, 2018 12:11
Світ/Син Каддафі заявив про готовність свідчити проти екс-президента Франції Саркозі
Зберегти
Вигляд
Старший син колишнього лівійського лідера Муаммара Каддафі Саїф аль-Іслам Каддафі заявив, що має вагомі докази проти колишнього президента Франції Ніколя Саркозі та готовий свідчити.

Старший син колишнього лівійського лідера Муаммара Каддафі Саїф аль-Іслам Каддафі заявив, що має вагомі докази проти колишнього президента Франції Ніколя Саркозі та готовий свідчити.

Про це повідомляє News Africa.

«Я кажу, що у мене є вагомі докази проти Саркозі, і я все ще не виступав свідком у цій справі, як і колишній глава лівійської розвідки Абдулла Сенуссі, у якого є запис першої зустрічі Саркозі з Каддафі в Тріполі до початку виборчої кампанії», — сказав Каддафі.

Він також закликав французького президента Еммануеля Макрона підтримати виборчий процес в Лівії, щоб «виправити те, що наробив його попередник». Каддафі звинуватив Саркозі в поширенні тероризму та незаконної міграції в Лівії.

Син Каддафі нещодавно підтвердив свій намір балотуватися на пост президента Лівії.

Раніше затриманого екс-президента Франції Ніколя Саркозі звинуватили у незаконному фінансуванні його виборчої кампанії в 2007 році.

Нагадаємо, що зранку 20 березня у Франції затримали екс-президента Ніколя Саркозі. Його помістили під варту на вимогу антикорупційного підрозділу судової поліції.

З 2013 року у Франції розслідують можливі порушення при фінансуванні його виборчої кампанії в 2007 році, в тому числі при залученні коштів від лідера Лівійської Джамагирії Муаммара Каддафі.

Арабське видання Asharq Al Awsat повідомляло, що Каддафі витратив майже €50 мільйонів на президентську кампанію Ніколя Саркозі в 2007 році.

У серепні 2017 року повідомлялося, що Саркозі підозрюють в отриманні хабара від Катару.

Пов`язані новини