Економіка

Система Prozorro.Продажі перемогла на конкурсі антикорупційних стартапів CitiT4IChallenge

13 червня, 2017 18:09
Економіка/Система Prozorro.Продажі перемогла на конкурсі антикорупційних стартапів CitiT4IChallenge
Зберегти
Вигляд
Електронна система Prozorro.Продажі здобула перемогу на одному з етапів глобального конкурсу антикорупційних стартапів CitiT4IChallenge, що проходить у Індії.

Електронна система Prozorro.Продажі здобула перемогу на одному з етапів глобального конкурсу антикорупційних стартапів CitiT4IChallenge, що проходить у Індії.

Про це повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

«В місті Хайдерабад (Індія) проект Мінекономрозвитку, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Transparency International Україна ProZorro.Продажі переміг у демо-дні фіналу конкурсу антикорупційних стартапів CitiT4IChallenge», — йдеться у повідомленні.

ProZorro.Продажі переміг у одному із шести демо-днів фіналу конкурсу від Сiti банку, обійшовши сильні проекти з Індії та Кенії.

У фінал конкурсу із 103 учасників вийшло 6 переможців.

«Сподіваюсь, дуже скоро Prozorro.Продажі перетворяться із урядового стартапу на повноцінну організацію, яка реалізовуватиме усе державне майно», — сказав перший заступник міністра економрозвитку Максим Нефьодов.

Із понад 70 країн світу та 1000 заявок учасників до фіналу CitiT4IChallenge було відібрано 103 проекти.

На конкурсі антикорупційних стартапів найбільшу кількість проектних рішень було запропоновано від США (24), Індії (18), Великобританії (14) та 14 — від України.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини