УКРАЇНА

Ситник звинуватив заступника голови СБУ Демчину у розміщенні реклами НАБУ у Києві

8 жовтня, 2018 15:11
УКРАЇНА/Ситник звинуватив заступника голови СБУ Демчину у розміщенні реклами НАБУ у Києві
Зберегти
Вигляд
Директор Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Артем Ситник заявив, що реклама НАБУ, яка нещодавно з'явилась у метро Києва, це — брудні кроки з боку першого заступника голови СБУ Павла Демчини.

Директор Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Артем Ситник заявив, що реклама НАБУ, яка нещодавно з'явилась у метро Києва, це — брудні кроки з боку першого заступника голови СБУ Павла Демчини.

Про це Ситник заявив 3 жовтня під час засідання комітету з протидії корупції Верховної Ради.

«Нещодавно на адресу Антикорупційної прокуратури була скерована підозра щодо першого заступника голови СБУ ... В рамках цього провадження були викликані ряд народний депутатів, в тому числі пан Березенко, який відповідає за зовнішню рекламу. Мабуть, я єдиний чиновник, який був так прорекламований безкоштовно. І вважаю, що це надзвичайно брудні кроки з боку пана Демчини, захищатись потрібно у більш цивілізований спосіб...», — сказав Ситник.

На прохання Громадському прокоментувати заяву директора НАБУ в СБУ порадили звертатись безпосередньо до Павла Демчини.

Громадському не вдалося зв'язатись із Демчиною для отримання коментаря.

Нагадаємо, наприкінці вересня у київському метрополітені з’явилася реклама НАБУ від імені її очільника Артема Ситника.

НАБУ заявило, що не причетне до її розміщення. «Не знаємо, хто той «добродій», що сплатив гроші за зовнішню рекламу в метро та на радіо, але офіційно заявляємо, що Бюро не має до цього відношення», — заявили у прес-службі НАБУ.

Громадське зв’язалося з компанією ТОВ «Інсайт», яка розміщує частину реклами в метро. У прес-службі компанії повідомили, що до них не зверталися з розміщенням реклами такого характеру.

Інша рекламна компанія ADV Modern також заявила, що не має до цього стосунку.

Громадське звернулося з відповідними питаннями до прес-служби метрополітену. У метро повідомили, що з 2011 року рекламою в підземці займається комунальне підприємство Київреклама. Станом на 12:00 з підприємством зв'язатися не вдалося.

Нагадаємо, НАБУ склало повідомлення про підозру щодо Демчини в незаконному збагаченні. Демчина ж заявив про свою невинуватість та попросив генпрокурора провести розслідування дій детектива НАБУ.

Зазначимо, у матеріалі «Слідства.Інфо» щодо статків Демчини йдеться, зокрема, про те, що попри невеликі офіційні статки чиновника, його цивільна дружина є власницею 4 елітних автівок та мешкає в розкішному заміському маєтку.

Після виходу в ефір цього матеріалу, Демчина звернувся до НАБУ з проханням допитати журналістів. Повідомлялося, що сам Демчина попросив зареєструвати провадження та перевірити матеріали розслідування.

Згодом Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила провадження щодо Демчини, розслідування якого взяло на себе НАБУ.

Детальніше про статки посадовця СБУ дивіться у матеріалі «Слідства.Інфо»: «Демчина з іншого життя»: таємні статки скандального заступника голови СБУ.

Пов`язані новини