Тайванська компанія Foxconn оголосила, що готова перенести виробництво всіх iPhone для США за межі Китаю. Це дозволить Apple уникнути наслідків торгової війни між країнами.

Про це пише Bloomberg з посиланням на керівника напрямку напівпровідників Foxconn Юн Лю.

«25% наших виробничих потужностей знаходиться за межами Китаю і ми можемо допомогти Apple задовольнити її потреби на ринку США. У нас достатньо заводів, щоб це зробити», — пояснив глава напрямки напівпровідників Foxconn Юн Лю.

Про можливість перенесення виробництва iPhone для США Юн Лю розповів під час прес-конференції для інвесторів Foxconn. Він також зазначив, що корпорація Apple поки не зверталася з подібними проханнями.

Apple є її найбільшим замовником Foxconn і приносить приблизно половину прибутку, тому зниження попиту на айфони призведе до падіння виручки Foxconn.

Зазначимо, що торговельні відносини між США та Китаєм погіршились на початку 2018 року, коли США запровадили низку нових мит: спершу на імпорт сталі та алюмінію з усього світу, а потім на визначені категорії китайської продукції, що ввозиться до США. За останніми даними, загальна вартість китайського імпорту, проти якої адміністрація Трампа запровадила мита, складає 250 мільярдів доларів на рік.

Торговельна війна минулого року мала негативні наслідки для фондових ринків світу. Зокрема, протягом 2018 року китайські компанії втратили близько 2,4 трильйона доларів, також збитків зазнавали американські

Нагадаємо, тайванський виробник електроніки Foxconn призупинив виробництво смартфонів бренду Huawei після того, як китайська компанія скоротила свої замовлення. Так, на думку експертів, без підтримки Foxconn та інших компаній, смартфони Huawei не зможуть конкурувати з телефонами інших компаній за межами Китаю.

Поділитись: