Командир батальйону поліції «Луганськ-1» Сергій Губанов
Фото:

МВС

Командир батальйону поліції «Луганськ-1» Сергій Губанов разом з трьома іншими бійцями 20 травня проводили контрдиверсійну роботу по боротьбі з контрабандою та недопущенню проходу бойовиків поблизу селища Трьохізбенка, коли підірвалися на розтяжці.

Про це у коментарі hromadske розповів боєць батальону «Луганськ-1».

«Вони там часто ходили, часто працювали. Але цього раз підірвались на розтяжці. Ніхто не зможе сказати, коли її там поставили — може місяць тому, може за годину до того, як вони прийшли», — зазначив боєць.

Батальон «Луганськ-1» патрулює лінію розмежування від Кримського до Станиці Луганської — це близько 100 км. Проте особлива увага була прикута саме до ділянки у районі Трьохізбенки, де підконтрольну та окуповану територію розділяє лише неглибока річка шириною 30 метрів.

«Саме на цьому місці ми постійно зупиняли контрабанду, яку там переправляють на лодках. Вони, мабуть, чекали, що хтось зайде, хтось прийде», — розповів боєць «Луганськ-1».

Він уточнив, що серед трьох людей, які отримали поранення, один перебуває у важкому стані, один — у стані середньої тяжкості, і один (заступник комбата) отримав легкі поранення.

Прощання з Сергієм Губановим відбудеться 22 травня о 10 ранку у приміщенні Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру у Сєвєродонецьку.

Наадаємо командир батальйону «Луганськ-1» Сергій Губанов загинув під час виконання завдання командування штабу операції Об’єднаних сил увечері 20 травня в районі селища Трьохізбенка Новоайдарського району. Усі обставини ще встановлюються.

Речник МВС України Артем Шевченко уточнив, що комбат помер у лікарні після підриву невідомого вибухового пристрою в околицях фронтового села.

Поділитись: