Режисер Квентін Тарантіно зізнався, що знав про неналежну поведінку продюсера Харві Вайнштейна, з яким він багато років дружив і працював.

Режисер Квентін Тарантіно зізнався, що знав про неналежну поведінку продюсера Харві Вайнштейна, з яким він багато років дружив і працював.

Про це повідомляє The New York Times.

«Я знав достатньо, щоб зробити більше, ніж зробив. Це були не просто звичайні чутки і звичайні плітки. Я знав про пару випадків, коли він робив подібні речі», — сказав він.

Тарантіно також висловив жаль, що не вжив належних заходів, знаючи про поведінку Вайнштейна по відношенню до жінок.

«Мені шкода, що я не взяв на себе відповідальність за те, про що мені було відомо», — сказав режисер.

Раніше Тарантіно повідомив, що «вражений і убитий горем» у зв'язку з тим, що стало відомо про продюсера, з яким він дружив понад 20 років, пообіцявши пізніше зробити публічну заяву про те, що трапилося.

Кіностудія Miramax, заснована Бобом і Харві Вайнштейнами, випустила більшість відомих фільмів Квентіна Тарантіно, включаючи «Безславних виродків», «Кримінальне чтиво» і «Убити Білла».

Вайнштейна виключили зі складу Британської академії кіно після того,  як американська газета New York Times оприлюднила матеріал, у якому продюсера звинувачували у  сексуальних домаганнях.

Журналісти писали, що Вайнштейн домагався молодих актрис і співробітниць його кінокомпанії.

Після публікації New York Times, актриси Анджеліна Джолі та Гвінет Пелтроу також звинуватили Вайнштейна у домаганнях і розповіли, коли це було.

Пізніше голлівудська акторка Макгоун звинуватила продюсера Вайнштейна у зґвалтуванні.

Наразі у Британії розслідують три нових епізоди сексуальних домагань з боку голлівудського продюсера Харві Вайнштейна. 

ЧИТАЙТЕ: #ЯТакож: як жінки в США почали всесвітній флешмоб проти домагань

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: