Міністерство інфраструктури України змінить розмір тарифів на аеронавігаційне обслуговування через рішення Антимонопольного комітету, який відкрив справу на це відомство.

Про це повідомляють у прес-службі Мінінфраструктури.

«Ці зміни вдосконалюють державну тарифну політику у транспортній сфері та усувають зауваження АМКУ щодо застосування різних ставок плати за аеронавігаційне обслуговування на підході та в районі аеродрому для Міжнародного аеропорту Бориспіль та всіх інших аеропортів», — повідомляють у Мінінфраструктури.

Тарифи на обслуговування літаків на підльоті до аеропорту Бориспіль підвищать на 4,4%. Також уряд змінить ставку плати на підході до аеропорту, зменшивши її на 3,6%.

12 грудня Антимонопольний комітет ухвалив рішення, яким зобов’язав Мінінфраструктури скасувати пільги для аеропорту Бориспіль. Зокрема, влітку Мінінфраструктури зменшило вдвічі тариф на аеронавігаційне обслуговування для цього аеропорту.

Раніше Антимонопольний комітет порушив справу проти Міністерства інфраструктури України. Підставою стало звернення аеропортів України щодо надання Мінінфраструктури особливих умов для аеропорту Бориспіль.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile