Життя

Тарифи на опалення для киян за місяць зросли на 40-60% — Київтеплоенерго

Київтеплоенерго
Життя/Тарифи на опалення для киян за місяць зросли на 40-60% — Київтеплоенерго
Зберегти
Вигляд
Вартість послуг з опалення будинків у Києві за січень 2019 року зросла на 40-60%. Саме на стільки зросли січневі платіжки за опалення.

Зазначається, що головною причиною зростання тарифів на опалення стало зростання цін на газ, а також низька температура повітря у січні.

«В результаті, ці два фактори стали причиною збільшення нарахувань у платіжках за опалення. В середньому, сума збільшилась на 40%, а в деяких випадках до 60%, в залежності від технічних характеристик будинку», — повідомив директор СП «Енергозбут» Київтеплоенерго Костянтин Лопатін.

Він додав, що для споживачів, які не мали справного лічильника, у січні платіжки розраховували виходячи з показників споживання за попередній опалювальний період

Раніше у Київтеплоенерго повідомляли, що киянам, які переплатили за тепло «Київенерго», можуть повернути за нього кошти.

Нагадаємо, що від початку лютого 2019 року кияни сплатили 39 мільйонів гривень за електроенергію оператору з розподілу електроенергії замість того, щоб заплатити їх постачальнику.

Раніше у Київраді ухвалили рішення про створення комунального підприємства Київтеплоенерго, яке взяло на баланс тепломережі від ПАТ «Київенерго», включаючи котельні та ТЕЦ.

Водночас, у новоствореному комунальному підприємстві відмовлялися ставати правонаступниками боргів «Київенерго», через що у Нафтогазі відмовляються постачати газ.

Пов`язані новини