Комунальне підприємство Київтеплоенерго повідомило, що не змінюватиме тарифи на тепло постачання та постачання гарячої води для населення до кінця 2018 року через тривалий розгляд процедури про підвищення тарифів національним регулятором.

«Враховуючи довготривалу процедуру розгляду проекту тарифів в НКРЕКП, 30 календарних діб, Київтеплоенерго ухвалило рішення, що до кінця 2018 року дані тарифи змінюватися не будуть», — йдеться у повідомленні прес-служби підприємства.

Там також нагадують, що відповідно до постанови кабміну від 19 жовтня 2018 року, розмір тарифу на газ для населення та релігійних організацій зрівнюється та становитиме 6235,51 гривні за тисячу кубометрів.

Раніше повідомлялось, що тарифи на постачання тепла та гарячої води мають зрости з 1 грудня 2018 року, або від початку 2019 року.

У Міністерстві соціальної політики України повідомляли, що зростання тарифів на тепло в Україні може становити 16%.

Нагадаємо, що на засіданні уряду 19 жовтня ухвалили рішення про підвищення цін на газ для населення на 23,5%. Відтак, з 1 листопада вартість газу для населення складе 8550 гривень за тисячу кубометрів.

Нагадаємо, 19 жовтня Кабінет міністрів України удосконалив порядок нарахування субсидії на сплату житлово-комунальних послуг. Так, відтепер субсидію будуть отримувати ті, хто має борги по ЄСВ з вини роботодавця.

Підвищення цін на газ для населення до ринкового рівня є ключовою вимогою Міжнародного валютного фонду для продовження співпраці з Україною.

Поділитись: