Життя / Соціальний захист

Тато може: про батьківство, свободу та ЛГБТ

26 червня, 2018 16:27
Життя/Соціальний захист/Тато може: про батьківство, свободу та ЛГБТ
Зберегти
Вигляд
У Олеся двоє маленьких синів, у Андрія – дві доньки та нещодавно народився син, а пан Роман — батько вже двох дорослих дітей, один з яких відомий український ЛГБТ-активіст Зорян Кісь.

В Олеся двоє маленьких синів, у Андрія – дві доньки та нещодавно народився син, а пан Роман — батько вже трьох дорослих дітей, один з яких відомий український ЛГБТ-активіст Зорян Кісь.

Цього року День батька та Марш рівності від «КиївПрайду» відбуваються в один день – 17 червня. Саме тому ці троє татусів зустрічаються на дитячому майданчику вперше, аби поділилися один з одним думками, чи батьківство – це свобода, як зрозуміти свою дитину і не зламати її, та як би вони відреагували на: «Тато, я... гей\буддист\анархіст».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Нові підручники можуть змінити сексуальну орієнтацію дитини», — деканка педуніверситету Ганна Турчинова

Пов`язані новини
Світ
30 жовтня 2018
«У Білорусі немає ніяких сексуальних меншин»: екс-глава МЗС Польщі у мемуарах згадав діалог із Лукашенком
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляв, що у Білорусі «немає ніяких сексуальних меншин». Про це у своїх мемуарах написав екс-глава Міністерства закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, передає «Белсат». Зустріч Олександра Лукашенка і Радослава Сікорського відбулася напередодні президентських виборів 2010 року. У зустрічі також брав участь колишній міністр закордонних справ Німеччини Ґідде Вестервелле. Вестервелле — відкритий гей. Тоді, згадує Сікорський, між ними та Лукашенком відбувся такий діалог: «Наша європейськість побудована не тільки на толерантному ставленні до національних меншин, а й до сексуальних меншин, — цитує сам себе Сікорський. — Лукашенко подивився на мене як на божевільного, і витримавши паузу, з подивом сказав: «Але у нас в Білорусі немає ніяких сексуальних меншин». Польська і німецька делегації переглядаються, і вже всі, хто сидить за столом, відчувають себе божевільними, але я вирішую продовжувати тему і звертаюся до нього, як до пацієнта: «Пане президенте, я розумію, що Білорусь має свою специфіку. Але гіпотетично, якщо такі меншини з'являться, то ви будете ставитися до них толерантно?» Лукашенко дивиться то на мене, то на Вестервелле (екс-глава МЗС Німеччини), і посміхаючись каже:
Перевірено
Зберегти