Компанія «Тедіс Україна», яка є найбільшим дистриб'ютором тютюнової продукції, відсудила право концентрації, яке хотів скасувати Антимонопольний комітет.

Про це йдеться в рішенні Верховного суду.

Так, Верховний суд погодився з доводами компанії про те, що оспорюване рішення АМКУ є протиправним, прийнятим при неправильному застосуванні норм закону про захист економічної конкуренції та без доказів підстав для скасування власних рішень від 2011 року.

Раніше компанія «Тедіс» заперечила звинувачення АМКУ у ринковій змові.

Нагадаємо, що компанію «Тедіс» та низку тютюнових компаній оштрафували на 6,5 мільярда гривень за порушення умов чесної конкуренції. Антимонопольний комітет зазначає, що ці компанії створили такі умови на ринку, які заважають виходу на нього нових тютюнових компаній.

З сукупного штрафу у 6,5 мільярда гривень, компанію «Тедіс» оштрафували на 3,4 мільярда гривень. Решту компаній — на суми від 80 мільйонів гривень до 810 мільйонів гривень.

Раніше Антимонопольний комітет України порушив справу проти компанії «ДТЕК Західенерго» (входить до енергетичного бізнесу Ріната Ахметова «ДТЕК») за порушення умов економічної конкуренції. У самій компанії ці звинувачення вважають необґрунтованими.

Поділитись: