Телеканал «1+1» 30 березня — в «день тиші» перед виборами — транслюватиме низку проектів студії «Квартал 95» кандидата в президенти Володимира Зеленського.

Згідно з інформацією на сайті каналу, в «день тиші» в ефірі покажуть шоу «Вечірній квартал» за участі Зеленського, а також декілька інших проектів його студії — «Розсмiши комiка», «ЧистоNews».

«Передвиборні агітаційні матеріали знімаються з 24 години останньої п’ятниці, що передує дню виборів чи дню повторного голосування», — йдеться в законі «Про вибори президента України».

Агітацією цей закон визначає «оприлюднення в друкованих та аудіовізуальних (електронних) засобах масової інформації політичної реклами, виступів, інтерв’ю, нарисів, відеофільмів, аудіо- та відеокліпів, інших публікацій та повідомлень», а також «проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрації фільмів та телепередач чи інших публічних заходів за підтримки партії — суб’єкта виборчого процесу чи кандидата на пост президента України».

Група «1+1 медіа» пояснила, що не вважає це порушенням законодавства, бо в шоу Зеленський є актором, а не кандидатом.

Телеканал «1+1» належить олігарху Ігорю Коломойському, проте Зеленський заперечує будь-яку залежність від олігарха. Сам Коломойський вважає, що Україна потребує не одного Зеленського, а мільйонів Зеленських.

Раніше в громадському русі ЧЕСНО заявили, що концерти «Кварталу» можна вважати формою «гречкосійства».

16 березня кандидат у президенти, комік Володимир Зеленський на черговому концерті «95 кварталу» заявив, що зі сцени не лунатиме ніякої агітації та привітав «зеЖенщин» з 8 березня.

Нагадаємо, на Новий рік Зеленський оголосив, що буде брати участь у майбутніх виборах президента України. «1+1» показав новорічне звернення президента Петра Порошенка вже після 00:00, а перед самим Новим роком транслював звернення Зеленського. Сам шоумен назвав це технічною помилкою. Водночас телеканал «1+1» заперечив це, зазначивши, що так і було заплановано.

Поділитись: