Шоумен Володимир Зеленський назвав «технічною помилкою» те, що його новорічне привітання на каналі «1+1», де він заявив про намір йти в президенти, показали перед курантами замість традиційної промови Петра Порошенка.

Про це Зеленський розповів в інтерв’ю «Українській правді».

На каналі «1+1» у новорічний вечір виходила раніше записана програма «Вечірній квартал». Звернення та оголошення про намір йти в президенти Зеленський записав окремо після зйомок свого шоу 28 грудня в Черкасах, і його потім додали всередину програми.

Шоумен запевнив, що «Квартал 95» передав каналу «1+1» запис програми. На каналі знали, що там є звернення Зеленського, однак яким воно було — побачили лише перед ефіром.

«Але чому такою була довжина всього контенту, і чому президент був трохи пізніше (новорічне привітання Порошенка показали після курантів – ред.) …я думаю, що це технічна помилка. Я нічого не планував, даю слово. Я не можу відповідати за канал. Думаєте, це я вигадав такий прикол, що давайте мене покажемо, а його (Петра Порошенка – ред.) посунемо? Ні, взагалі. Ми не маємо стосунку до президента. Ми робили свою програму», — заявив Зеленський.

Раніше гендиректор «1+1 Медіа» Олександр Ткаченко коментував цей інцидент. Він заявляв, що показувати президента під бій курантів — це «радянська традиція». 

Нагадаємо, що на Новий рік Зеленський оголосив, що буде брати участь у майбутніх виборах президента України. 8 січня шоумен запропонував виборцям скласти його передвиборчу програму. Він зробив це у стилі Youtube-блогера.

Відповідно до опитування Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова (з 19 по 25 грудня 2018 року) шоумен Володимир Зеленський є третім у передвиборчому рейтингу з показником підтримки 8,8%. Першу позицію посідала лідерка партії «Батьківщини» Юлія Тимошенко, а другу — чинний президент Петро Порошенко.

Журналісти програми «Схеми» оприлюднили розслідування, у якому йшлося, що Зеленському та його бізнес-партнерам через кіпрську фірму належать три кінокомпанії, які зареєстровані в Росії. Пізніше Зеленський прокоментував розслідування «Схем» про його кінокомпанії. Він заявив, що Студія «Квартал 95» не працює в Росії. Однак згодом, визнав, що є власником цих компаній та пообіцяв вийти з них.

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019.

Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. 

Станом на грудень вже налічується понад 30 кандидатів, які оголосили про намір брати участь у президентських перегонах. Зокрема, про намір балотуватися в президенти заявили лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, міський голова Львова Андрій Садовий, голова «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко, народна депутатка від БПП Ольга Богомолець тощо.

Поділитись: