Американський телеканал CBS розпочав роботу над серіалом «Клариса», що стане продовженням фільму «Мовчання ягнят» 1991 року.

Про це передає Deadline.

Сюжет розгортатиметься після подій у «Мовчання ягнят», а саме у 1993 році. Головною героїнею буде агентка ФБР Клариса Старлінґ, яка була й у фільмі.

Серіал має стати «зануренням у нерозказану особисту історію» Клариси. Вона продовжить переслідувати серійних вбивць та сексуальних маніяків, а також досліджувати політичне життя у Вашингтоні.

У фільмі головну героїню зіграла Джуді Фостер: за цю роль вона отримала «Оскар». Поки не відомо, хто гратиме Кларису в серіалі. Очікується, що у серіалі не з'явиться Ганнібал Лектер.

Над серіалом будуть працювати сценаристка Дженні Люмет і режисер Алекс Куртцман.

«Після понад 20 років мовчання ми маємо честь дати голос одній із найстійкіших американських героїнь — Кларисі Старлінґ. Її історія — це те, що нам потрібно сьогодні: її боротьба, її стійкість, її перемога. Її час зараз і завжди», — зазначили Люмет і Куртцман.

Зазначається, що спочатку знімуть пілотну серію «Клариси», після чого телеканал вирішить кількість епізодів серіалу та дату прем'єри. За інформацією видання, сценарна група для роботи над серіалом уже сформована.

«Мовчання ягнят» — американський трилер, знятий за мотивами однойменного роману Томаса Гарріса. Головні ролі виконали Джоді Фостер (агентка ФБР Клариса Старлінґ) та Ентоні Гопкінс (серійний вбивця, доктор Ганнібал Лектер). У 1992 році стрічка здобула 5 нагород «Оскар», зокрема як «Найкращий фільм».

Поділитись: