Американський телеканал NBC звільнив ведучого програм Мета Лауера через звинувачення у домаганнях.

Американський телеканал NBC звільнив ведучого програм Мета Лауера через звинувачення у домаганнях.

Про це повідомляє ВВС.

«У ніч понеділка ми отримали детальну скаргу від колеги про невідповідну сексуальну поведінку на робочому місці Метта Лауера. У результаті ми вирішили припинити співпрацю», — ідеться у заяві телеканалу.

Рішення NBC озвучили співведучі Лауера Саванна Гатрі і Хода Котб, зазначивши, що «це сумний ранок» і їхнє «серце розбите».

Лауер — співвласник The Today Show. NBC заявив, що має підстави вважати, що це, можливо, було не єдиним інцидентом.

Глава NBC News Енді Лак заявив, що, хоча це була перша скарга на поведінку Лауера, свого часу там, більш ніж 20 років, це було «явним порушенням стандартів нашої компанії».

Зазначимо, що на звільнення ведучого також відреагував президент США Дональд Трамп. У Twitter він закликав звільнити керівництво за випуск фейковий новин.

«Вау, Метта Лауера тільки що звільнили з NBC за "неналежну поведінку сексуального характеру". Але коли буде звільнено керівництво NBC за випуск такої великої кількості фейковий новин. Перевірте минуле Енді Лека (голова каналу NBC News)», — написав Трамп. 

Хвиля звинувачень у сексуальних домаганнях почалася після публікації New York Times про домагання з боку голлівудського продюсера Харві Вайнштейна. Зокрема, продюсера звинуватили акторки Анджеліна Джолі й Гвінет Пелтроу.

Згодом, у сексуальних домаганнях також звинуватили акторів Кевіна Спейсі, Дастіна Хоффмана та стендап-коміка Луї Сі Кея. 14 листопада вшосте звинуватили в сексуальних домаганнях Буша-старшого.

Через велику кількість заяв у Лос-Анжелесі створять підрозділ з розслідувань сексуальних домагань у Голлівуді.

Вайншейтна виключили зі складу Британської академії кіно. А авторів серіалу «Картковий будиночок» змушують переписати сценарій через скандал зі Спейсі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #ЯТакож: як жінки в США почали всесвітній флешмоб проти домагань.

Поділитись: