Тенісистка виступала у фіналі професійного чемпіонату США з великого тенісу U.S. Open

Колишню першу тенісистку світу Серену Вільямс оштрафували на 17 тисяч доларів за три порушення: два з них стосуються недотримання правил під час гри, одне — образи судді.

Про це повідомляє Associated Press.

Тенісистка виступала у фіналі професійного чемпіонату США з великого тенісу U.S. Open. За те, що їй підказав тренер під час першого сету — Вільямс оштрафували на 4 тисячі доларів, ще три тисячі штрафу вона отримала за те, що розбила ракетку.

Наостанок, тенісистка звинуватила суддю в сексизмі та назвала його «злодієм», за що тепер вона має сплатити ще 10 тисяч доларів.

Зазначимо, що зараз Серена Вільямс посідає 16-ту позицію в рейтингу кращих тенісисток світу. Українка Еліна Світоліна – шоста, а на першому місці румунка Сімона Халеп.

9 вересня повідомлялося, що американська тенісистка Серена Вільямс після поразки на змаганнях US Open заявила, що суддя під час фіналу несправедливо її оштрафував, адже вона жінка. У ЗМІ виникли обурення та дискусії щодо ситуації, що склалась після фіналу.

Колишня ракетка світу номер один Біллі Джин Кінґ стала на захист Серени Вільямс, заявивши, що в великому тенісі присутні «подвійні стандарти» для чоловіків і жінок, а те, за що чоловіка вважають «відвертим», жінку вважатимуть «істеричною».

 

Поділитись: