Теракт у Лондоні скоїв підозрюваний у причетності до екстремізму британець — прем'єрка

23 березня, 2017 13:08
default/Теракт у Лондоні скоїв підозрюваний у причетності до екстремізму британець — прем'єрка
Зберегти
Вигляд
Підозрюваний у скоєнні теракту в Лондоні народився у Британії, щодо нього проводили розслідування про причетність до екстремістської діяльності.

Підозрюваний у скоєнні теракту в Лондоні народився у Британії, щодо нього проводили розслідування про причетність до екстремістської діяльності.

Про це заявила прем'єр-міністр країни Тереза ​​Мей, передає BBC News.

Вона не назвала імені нападника, але зазначила, що «кілька років тому» їм цікавилася служба національної безпеки MI5. Він потрапив в поле зору спецслужб через підозри в «небезпечному екстремізмі».

Мей розповіла, що, за даними поліції, терорист діяв один і ніщо не вказує на можливість нових нападів.

Глава уряду також розповіла, що в нападі постраждали 12 британців, троє французьких школярів, двоє румунів, четверо громадян Південної Кореї, двоє греків, а також по одному громадянину Німеччини, Польщі, Індії, Китаю, Італії і США.

Раніше повідомлялось, що поліція затримала 7 підозрюваних у скоєнні теракту в Лондоні.

Нагадаємо, що 22 березня у Лондоні було скоєно 2 напади: спочатку авто в’їхало в натовп на Вестмінстерському мосту. Другий інцидент стався біля парламенту: там напали на поліцейських.

Поліція назвала ці події терактом.  Пізніше прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей звернулася до громадян та заявила, що парламент збереться наступного дня як завжди, та країна «не піддаватиметься терору».

Поліція підтвердила 5 загиблих та 40 поранених внаслідок теракту в Лондоні.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини