ENRU

Терористи в Барселоні мали атакувати у трьох місцях — місцеві ЗМІ

Терористи, які здійснили напад на пішоходів у центрі Барселони, мали більші плани щодо атаки. Зокрема, ідеєю нападу було заповнити три фургони вибухівкою та підірвати у трьох багатолюдних частинах міста.

Про це повідомляє місцеве видання El Español.

Нападники, за інформацією видання, мали три потенційні точки для атаки: популярний серед туристів храм Саграда Фамілія, площа Ла Рамбла у центрі міста  та портова зона.

В результаті, напад було скоєно лише на площі, а інша атака в Камбрільсі, як зазначає El Español, — була імпровізацією.

Метою терористів було зробити якомога більше жертв, саме тому, за версією видання, нападниками було обрані ці три локації. Адже у католицькому храмі Саграда Фамілія завжди безперервний потік людей, а на площі Ла Рамбла кожного дня проходить до 300 тисяч людей.

Нагадаємо, у четвер 17 серпня в Іспанії відбулась серії терористичних атак.

Спочатку на бульварі Рамблас у центрі Барселони вантажівка в’їхала у натовп. Поліція визнала наїзд у центрі Барселони терактом. За останніми даними, внаслідок атаки у Барселоні загинули 13 та постраждали 100 людей.

Згодом у курортному місті Камбрільс в Каталонії під час спецоперації застрелили 5 підозрюваних під час спроби вчинити теракт. За даними поліції восьмеро людей постраждали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖАтаки в Іспанії: що відомо про теракти.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram