Технології

Tesla Roadster може зіткнутися із Землею в найближчі мільйон років

20 лютого, 2018 00:51
Технології/Tesla Roadster може зіткнутися із Землею в найближчі мільйон років
Зберегти
Вигляд
Запущений в космос автомобіль Tesla Roadster може зіткнутися із Землею в найближчі мільйон років. Ймовірність такого падіння становить 6%.

Запущений в космос автомобіль Tesla Roadster може зіткнутися із Землею в найближчі мільйон років. Ймовірність такого падіння становить 6%.

Про це йдеться в дослідження канадських астрофізиків, передає Motherboard.

Розрахунки зроблені на основі симуляцій NASA. Згідно з дослідженням, у 2091 році електромобіль може наблизитися до Землі на відстань "місячної дистанції", тобто близько 350 млн км.

Через 3,5 млн років ймовірність зіткнення машини із Землю зростає до 10%.

Вчені наголошують, що серйозної небезпеки це не становить. Машина важить лише 1,8 тонни, тому наімовірніше під час падіння автівка згорить в атмосфері.

Раніше космічне командування військово-повітряних сил США додало до каталогу супутників запущене у космос Ілоном Маском авто Tesla.

6 лютого зі стартового майданчику космічного центру Кеннеді у Флориді вперше запустили ракету-носій Falcon Heavy.

Falcon Heavy — найпотужніша у світі ракета-носій. Вона зможе виводити на низьку навколоземну орбіту 63,8 тонн корисного навантаження.

Також Falcon Heavy — це перша ракета, яка здатна доставити людей на Місяць і Марс.

Вантажем під час запуску Falcon Heavy став особистий електромобіль Ілона Маска Tesla Roadster, де на повторі грає пісня Девіда Боуї Life On Mars? Всередині перебуває манекен, одягнений у скафандр.

Автомобіль Tesla Roadster мав долетіти до Марса. Проте через неточний розрахунок траєкторії, електромобіль не вийшов на орбіту навколо Сонця, а попрямував до поясу астероїдів між Марсом і Юпітером.

SpaceX планує використовувати Falcon Heavy і космічний корабель Dragon для приватних подорожей людей навколо місячної орбіти вже наприкінці 2018 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Tesla Roadster наблизиться до Марсу у 2020 році — астрономи

/Анастасія Струк

Більше про:
# Tesla
# Марс
Пов`язані новини