Технології

Tesla Roadster наблизиться до Марсу у 2020 році — астрономи

12 лютого, 2018 20:08
Технології/Tesla Roadster наблизиться до Марсу у 2020 році — астрономи
Зберегти
Вигляд
Запущений у космос електрокар Tesla Roadster наблизиться до Марсу 8 жовтня 2020 року.

Запущений у космос електрокар Tesla Roadster наблизиться до Марсу 8 жовтня 2020 року.

Про це йдеться у статті Popular Mechanics.

«Найближчий прогнозований підхід апарату до Марса між 2018 і 2030 роками відбудеться в 2020 році, 8 жовтня», — стверджує Джонатан Макдауелл із Гарвардсько-Смітсонівського центру астрофізики.

Зазначається, що відстань між автівкою і планетою становитиме близько 7 мільйонів км, що є далеко за межами впливу гравітаційної сфери Марса.

За підрахунками астрономів, орбіта автомобіля перетинає орбіту Марса та навіть проходить поблизу орбіти астероїда Церера.

Макдауелл також додав, що до Землі Roadster підійде найближче в період до 2030 року після березня 2021 року. Відстань становитиме 45 мільйонів км.

Нагадаємо, Tesla Ілона Маска, яку 6 лютого запустила в космос компанія SpaceX, внесли до бази космічних кораблів і об'єктів Сонячної системи Лабораторії реактивного руху NASA.

Раніше космічне командування військово-повітряних сил США додало до каталогу супутників запущене у космос Ілоном Маском авто Tesla.

6 лютого зі стартового майданчику космічного центру Кеннеді у Флориді вперше запустили ракету-носій Falcon Heavy.

Falcon Heavy — найпотужніша у світі діюча ракета-носій. Вона зможе виводити на низьку навколоземну орбіту 63,8 тонн корисного навантаження. 

Також Falcon Heavy — це перша ракета, яка здатна доставити людей на Місяць і Марс.

Вантажем під час запуску Falcon Heavy став особистий електромобіль Ілона Маска Tesla Roadster, де на повторі грає пісня Девіда Боуї. Всередині перебуває манекен, одягнений у скафандр.

SpaceX планує використовувати Falcon Heavy і космічний корабель Dragon для приватних подорожей людей навколо місячної орбіти вже наприкінці 2018 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Авіалінії Антонова» брали участь у запуску Falcon Heavy — посольство

Більше про:
# Tesla
# SpaceX
# Марс
Пов`язані новини