Технології

Tesla відмовилася від тесту на безпеку заради прискорення виробництва автомобілів

4 липня, 2018 13:24
Технології/Tesla відмовилася від тесту на безпеку заради прискорення виробництва автомобілів
Зберегти
Вигляд
Автовиробник Tesla відмовився від проведення одного з тестів на безпеку своїх машин. Очільник компанії Ілон Маск віддав таке розпорядження, щоб прискорити процес випуску автомобілів.

Автовиробник Tesla відмовився від проведення одного з тестів на безпеку своїх машин. Очільник компанії Ілон Маск віддав таке розпорядження, щоб прискорити процес випуску автомобілів.

Про це повідомляє Business Insider.

У самій компанії наголосили, що тест, від якого вирішили відмовитися, був надмірним. Акції Tesla на тлі цього впали на 6%.

Нагадаємо, Tesla в останні місяці терпить рекордні збитки через зрив термінів виробництва свого нового автомобіля Model 3: це призвело до падіння котирувань акцій, вимушеного скорочення витрат і звільнень.

Утім на початку липня компанія Tesla збільшила виробництво електрокарів Model 3 до 5 тисяч на тиждень. Хоча мала це зробити ще до кінця 2017 року.

Раніше аналітики Bloomberg повідомляли, що у компанії Ілона Маска Tesla можуть закінчитися гроші вже у 2018 році. Зокрема, через це Ілону маску довелось внести до компанії близько 10 мільйонів доларів власних грошей.

Крім цього, під час телефонного брифінгу компанії, Ілон Маск відмовився відповідати на питання аналітиків про фінансові показники Tesla, через що її акції впали одразу на 5%.

Акціонерам компанії рекомендували звільнити Маска з посади очільника ради директорів.

Раніше повідомлялось, що акції Tesla почали падати через невиправдання очікувань інвесторів щодо кількості вироблених автомобілів та через проблеми з автопілотом.

У лютому 2018 року компанія відзвітувала про рекордні збитки, які сягнули 675 млн доларів.

Також Tesla судиться з колишнім співробітником за крадіжку даних компанії.

Пов`язані новини