ENRU

The Washington Post: доказів втручання України у вибори президента США немає

Видання The Washington Post проаналізувало тези, озвучені президентом США Дональдом Трампом і представниками його команди про нібито змову українського уряду з демократами.

Аналіз тез оприлюднений у аналітичній рубриці видання«Перевірка фактів».

The Washington Post переконане — попри те, що у загальних рисах ситуації справді є подібними, між ними існують ключові відмінності, і саме через це їх порівняння з боку Білого дому «є поверхневим».

«У широкому сенсі, історії здаються подібними: Росія хотіла допомогти Трампу, і щонайменше деякі українські посадовці мали бажання допомогти із дослідженням, яке могло би сприяти Клінтон. Але якщо зануритись у деталі, порівняння не витримує критики», — йдеться у повідомленні.

Водночас у The Washington Post наголошують, що на даний момент громадськість не має усіх фактів, як щодо ролі штабу Трампа у втручанні Росії у вибори у США так і щодо зв'язків уряду України із демократами.

«Головна відмінність у тому, що у випадку Росії, розвідка США знайшла докази того, що Путін особисто ініціював масштабну кампанію, покликану протизаконно отримати інформацію шляхом зламу комп'ютерних мереж та поширити її з метою вплинути на вибори у США та підірвати демократичну систему. Доказів того, що подібна кампанія здійснювалась Україною немає», — підкреслює видання.

Раніше президент США Дональд Трамп звинуватив Україну у спробах саботувати його виборчу кампанію на користь його конкурентки Гілларі Клінтон.

У посольстві України у Вашингтоні заявили, що уряд України не допомагав жодному з кандидатів на президентських виборах в США у 2016 році.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що могло стати приводом для твіта Трампа про саботаж виборів з боку України?

Підписуйтесь на наш канал в Telegram