Програму TikTok скачали понад 1,5 мільярдів разів, таким чином соцмережа обігнала Instagram за кількістю скачувань та стала третім найбільш скачуваним додатком у світі.

Про це передає Business Insider.

У лютому TikTok скачали 1 мільярд разів, а протягом усього 2019 року програму завантажили 614 мільйонів разів, що на 6% більше за минулий рік.

Таким чином TikTok посіли 3 місце в переліку найбільш скачуваних додатків, обігнавши Facebook та Instagram. Першу й другу сходинку посідають WhatsApp та Messenger.

З усіх додатків Instagram є найближчим конкурентом для китайської програми. За рік TikTok завантажили на 238 мільйонів разів більше, ніж Instagram.

Найбільше додаток завантажували в Індії — 31% від усіх скачувань. Другий за величиною ринок для TikTok у Китаї з 11,5% усіх завантажень та США з 8,2% від усіх завантажень.

Водночас кількість завантажень не означає, що TikTok має більше аудиторію. У 2018 році в Instagram було 1 мільярд активних користувачів на місяць. TikTok досяг цей показник у червні 2019 року. У виданні припускають, що поки аудиторія Instagram трохи більша.

Раніше Instagram запустив аналогічний TikTok відеоcервіс. Наразі він доступний тільки у Бразилії.

Поділитись: