Виконувач обов'язків мера Луцька Григорій Пустовіт
Фото:

Григорій Пустовіт/Facebook

Виконувач обов'язків мера Луцька Григорій Пустовіт заявив, що захворів на COVID-19 та з 2 серпня перебуває на самоізоляції. Але він нагадав, що проти посилення карантину у місті.

Про це він повідомив у Facebook.

Пустовіт вважає, що міг підхопити вірус під час прийому громадян, бо деякі люди знімали у кабінеті маски. І згадав він про підприємців із Центрального ринку, які прийшли до нього 28 липня на 5 годин. Вони не дотримувалися дистанції, а деякі були без масок, каже тимчасовий мер.

Він вважає, що найімовірніше захворів після зустрічі з підприємцями.

Попри те, що Пустовіт захворів, він виступає проти посилення карантину у Луцьку у межах «червоної» зони.

Що це за зона?

В Україні з 3 серпня набув чинності поділ країни на чотири зони за рівнем поширення коронавірусу: на «зелену», «жовту», «помаранчеву» та «червону» зону. Детальніше про те, як їх визначають, ми писали тут.

Луцьк спершу потрапив до «червоної» зони, тобто регіону з найгіршою ситуацією по COVID-19. Місцева влада з таким рішенням не погодилась і вирішила не посилювати карантин, зокрема не зупиняла транспорт та не закривала дошкільні заклади.

7 серпня Державна комісія переглянула поділ на зони та віднесла Луцьк уже до «помаранчевої» зони. Вона передбачає не такі жорсткі обмеження:

Фото:

МОЗ

Поділитись: