Тимчасова виконувачка обов'язків міністра енергетики та захисту довкілля Ольга Буславець
Фото:

Facebook/Ольга Буславец

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль має звільнити тимчасову виконувачку обов’язків міністерки енергетики та захисту довкілля Ольгу Буславець, якщо буде доведено її зв’язок з олігархом Рінатом Ахметовим.

Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв'ю «Українській правді».

«Ми призначили Буславець, тому що вона людина Ахметова? У мене немає доказів, що вона людина Ахметова. Я чув про це на "плюсах" (телеканал «1+1» — ред.), я читав про це у Facebook, я чув про це від Геруса (народний депутат Андрій Герус — ред.) особисто», — пояснив президент.

Він додав, що є багато чуток про те, що вона справді працює на Ахметова, однак доказів цього наразі немає.

«Якщо буде якийсь доказ, що вона лобіює щось, я впевнений, що прем’єр-міністр повинен її звільнити», — додав Зеленський.

Тимчасовою виконувачкою обов’язків міністерки енергетики та захисту довкілля Ольгу Буславець уряд призначив на позачерговому засіданні 16 квітня.

29 травня Національне агентство з питань запобігання корупції після заяви народного депутата від фракції «Слуга Народу» Гео Лероса розпочало моніторинг за дотриманням нею антикорупційного законодавства.

«Депутат стверджує, що у високопосадовиці виник конфлікт інтересів під час надання окремого доручення Директорату розвитку ядерної енергетики та атомної промисловості міністерства та ДП "НАЕК "Енергоатом"», — повідомило тоді НАЗК.

Поділитись: