Виконувачка обов'язків міністра енергетики та захисту довкілля Ольга Буславець
Фото:

Facebook/Ольга Буславец

Національне агентство з питань запобігання корупції після заяви народного депутата від фракції «Слуга Народу» Гео Лероса розпочало моніторинг за дотриманням виконувачкою обов’язків міністра енергетики та захисту довкілля Ольгою Буславець антикорупційного законодавства.

Про це повідомляє пресслужба НАЗК.

Там зазначають, що 28 травня Гео Лерос звернувся до НАЗК із заявою щодо потенційного конфлікту інтересів у Ольги Буславець в Міненерго.

«Депутат стверджує, що у високопосадовиці виник конфлікт інтересів під час надання окремого доручення Директорату розвитку ядерної енергетики та атомної промисловості міністерства та ДП "НАЕК "Енергоатом"», — інформують у НАЗК.

Цю заяву у депутата прийняли та вже розпочали моніторинг за дотриманням Ольгою Буславець законодавства з питань запобігання конфлікту інтересів.

Перед цим Лерос на своїй сторінці у Facebook повідомив, що Буславець повинна бути внесена до реєстру корупціонерів за порушення антикорупційного законодавства.

«Міністерка діяла в стані реального конфлікту інтересів, коли 8 травня безпосередньо дала "окреме доручення" підрозділу Енергоатому, для того, щоб зберегти виведений раніше підрозділ («Енергоатом-Трейдинг» — ред.), в якому працює її син (Станіслав Буславець)», — написав він.

Поділитись: