Лідерка всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» та кандидатка в президенти Юлія Тимошенко заперечує причетність до американських лобістів, через яких проти неї подали заяву щодо незаконного збагачення.

«Навесні минулого року я дізналася про те, що хтось у США найняв лобістів для допомоги Україні і мені. 10 квітня 2018 року я звернулася до найнятої компанії з повідомленням про неможливість співпраці, оскільки контракт був укладений без мого відома і без моєї санкції», — написала Тимошенко. 

Вона додала, що у президента Петра Порошенка та Генеральної прокуратури «істерика» через вибори.

Тимошенко знову закликала генерального прокурора Юрія Луценка піти у відпустку на час виборчої кампанії через конфлікт інтересів.

15 лютого Луценко доручив Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі перевірити заяву про ймовірний злочин Тимошенко. Раніше громадська організація «Центр протидії корупції» звернулася до генпрокурора з вимогою розпочати кримінальне провадження про можливе незаконне збагачення Тимошенко. За даними ЦПК, йдеться про приблизно 1 млн доларів, які Тимошенко не вказала у декларації.

Юлія Тимошенко є однією з 44 зареєстрованих кандидатів на президентських виборах 2019 року.

Відповідно до останнього опитування (31 січня-10 лютого) Київського міжнародного інституту соціології, за Тимошенко готові голосувати 15, 8% громадян, які визначилися зі своїм вибором. Це третя позиція в президентському рейтингу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Порошенко, Зеленський чи Тимошенко? Соціологи про вибори-2019

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. 

Поділитись: