Фото:

Privilege R&B / YouTube / скриншот із відео

Американський репер Snoop Dogg разом із українською співачкою Тіною Кароль (ні, це не помилка) та LOE (?) взяли участь у записі треку R&B-виконавця Luca Dayz «Blow Your Mind» («Мозковибухальне»). Трек виклали 27 серпня на YouTube-каналі «Privilege R&B».

Якщо коротко, то трек — про те, як усе можна вирішити за допомогою пістолета: передусім заробити грошей. І він би таким і лишався, якби не слова Тіни Кароль. Вона співає про свій суперечливий характер і світ, у якому ми живемо:

«Слухняна — для тебе, / Мов янгол для тебе, / Ніяка не демон, / Певно. / Нічим не вирізняюся, / Що захочу — те і роблю, / Чужих наказів я не люблю, / Так у світі вже повелось: / Що захочеш — те і збулось. / Але світ вже затісний».

Оригінал: «You call me a good girl, / I can be an angel, / I can’t be a demon, / Diva. / Nothing special, that’s my style, / Love playing by my rules, / Don’t tell me what to do. / It’s kinda like we know: / We’re getting what we want, / But this world is not enough».

І ще під кінець «Мозковибухального» треку ви можете почути легендарні мелізми Кароль.

Сама Тіна Кароль розповіла, що колаборація зі Snoop Dogg сталася цілком випадково: їй зателефонував представник американського лейблу і запропонував співпрацю. І дав годину на запис свого шматка треку.

«Я одразу ж подумала: в нас є класні українські автори. Одразу ж знайшла нову пісню одного з наших українських авторів (я з ним співпрацюю), взяла з неї шматок, вклала, заспівала, зробити текст. І вийшла цільна картинка», каже співачка.

Вона також додала, що через пандемію від зйомок кліпу виконавці відмовилися, віддавши перевагу lyric-відео (тобто анімованому ролику з текстом).

Поділитись: