У межах акції «The World’s Big Sleep Out» тисячі людей провели ніч на відкритому повітрі у кількох містах Великої Британії, США, Ірландії та Австралії, аби зібрати гроші на боротьбу з бездомністю.

Як повідомляє ВВС, акція пройшла 7 грудня в Лондоні, Единбурзі, Кардифі у Великій Британії, а також Нью-Йорку (США), Брісбені (Австралія) та Дубліні (Ірландія).

Організатори планували залучити до участі понад 50 тисяч людей. Мета «The World’s Big Sleep Out» — зібрати 50 млн доларів для благодійних організацій, які борються з бездомністю.

Попри температуру до 10 градусів за Цельсієм та сильний дощ, до масової ночівлі під відкритим небом у Великій Британії долучилися й знаменитості — акторки Дейм Гелен Мірен та Рут Джонс, актор Браян Кокс, телеведуча Джулі Ечінґем. У Нью-Йорку промову перед учасниками акції виголосив актор Віл Сміт.

Благодійну ініціативу «The World’s Big Sleep Out» започаткував шотландець Джош Літлджон, співзасновник соціального проєкту й мережі з продажу сендвічів Social Bite. Її вже підтримали голівудські зірки Джон Клуні та Леонардо ді Капріо.

За словами Літлджона, він хоче «надіслати сигнал політичним лідерам світу, аби ті проявили співчуття й вжили заходів, аби вирішити проблему бездомності на локальному рівні та подолати глобальну кризу біженців, яка зачіпає нас усіх».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile