Кабінет міністрів України запропонував Раді призначити нових міністрів культури та екології, а також віцепрем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. Зараз цю посаду займає Вадим Пристайко.

Відповідні подання від уряду оприлюднили 3 червня на сайті парламенту.

ОНОВЛЕНО: у попередній версії новини йшлося про те, що на пост віцепрем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції пропонують призначити народну депутатку від партії «Голос» Ольгу Стефанишину, але ця інформація не відповідає дійсності. На цю посаду насправді пропонують призначити генеральну директорку Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Ольгу Стефанішину.

Шмигаль пропонує призначити:

  • Ольгу Стефанішину — віцепрем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції;
  • Олександра Ткаченка (народний депутат від партії «Слуга Народу», колишній гендиректор «1+1») — міністром культури та інформаційної політики;
  • Романа Абрамовського (чинний заступник глави Міненерго) — міністром навколишнього середовища і природних ресурсів.

Водночас у Раді вже зареєстрували проєкт постанови про звільнення Вадима Пристайка з посади віцепрем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Спікер Ради Дмитро Разумков на засіданні парламенту 3 червня повідомив, що подання можуть розглянути вже 4 червня.

«Я даю доручення відповідним комітетам розглянути сьогодні подання прем’єр-міністра на своїх засіданнях і надати висновки щодо них для можливого розгляду цих питань на завтрашньому (4 червня — ред.) пленарному засіданні», — сказав він.

Зазначимо, раніше Олександр Ткаченко оголосив про намір брати участь у праймеріз «Слуги Народу» до виборів мера Києва.

Поділитись: