Технології

Топ-менеджер Volkswagen визнав провину у справі про махінації з викидами

4 серпня, 2017 20:14
Технології/Топ-менеджер Volkswagen визнав провину у справі про махінації з викидами
Зберегти
Вигляд
Топ-менеджер Volkswagen AG Олівер Шмідт визнав себе винним у кримінальній справі з дизельними двигунами компанії.

Топ-менеджер Volkswagen AG Олівер Шмідт визнав себе винним у кримінальній справі з дизельними двигунами компанії.

Як повідомляє Reuters, слухання у справі про «дизельний скандал» проходили в окружному суді Сполучених Штатів Америки в Детройті.

Шмідта звинувачують в змові з метою ввести в оману регулюючі органи США і в порушенні екологічного законодавства країни.

Відповідно до угоди про визнання провини його можуть засудити до тюремного ув'язнення на термін до семи років і штрафу в розмірі від 40 до 400 тисяч доларів.

Раніше повідомлялося, що топ-менеджерів концерну Audi запідозрили в причетності до «дизельного скандалу». 

«Дизельний скандал» навколо концерну Volkswagen, в який входить компанія Porsche AG, уперше розгорівся у вересні 2015 року, коли виявилося, що програмне забезпечення на автомобілях VW приховує реальні об’єми викидів шкідливих газів в атмосферу під час відповідних тестів.

У червні 2016 Volkswagen погодився виплатити 15 мільярдів доларів для владнання скандалу з викидами. Пізніше повідомлялося, що Volkswagen виплатить $ 4,3 млрд через неправдиві дані про викиди. Також у справі про махінації Volkswagen допитали Меркель

Раніше повідомлялося, що Німецька федеральна рада запропонувала ЄС припинити експлуатацію бензинових та дизельних автомобілів, починаючи з 2030 року.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# Volkswagen
Пов`язані новини