Stage 13 — це живі виступи молодих українських гуртів у студії Громадського, на 13-му поверсі. Ми підбили підсумки року і визначили 10 найпопулярніших лайвів.

Stage 13 — це живі виступи молодих українських гуртів у студії Громадського, на 13-му поверсі. З’явився цей проект на початку 2016-го і мав 37 випусків. За рік було багато різного: львівський оркестр, індійські мантри, горловий спів, мандрівний блюз, несподіваний «Щедрик», діти племені аяхуаска, пісні про ріслінг і сиве море. Підбиваючи підсумки року, ми зібрали 10 улюбленців Stage 13 — тих, кого найбільше дивилися і слухали в нас на YouTube.

10. Zetetics

«Тримай мене» — пісня, яку Ліка Бугайова написала спільно з Діаною Арбеніною ще під час участі в проекті «Голос країни» в 2011-му. Уже в складі гурту Zetetics вокалістка виконала цей чуттєвий трек у проекті Stage 13.

9. The Elephants

У 2015-му двоє хлопців з Сум виклали в інтернет сім своїх пісень і прославилися. А уже цього року почали співпрацювати з Євгеном Філатовим (The Maneken), випустили альбом «Colors» і виступили на фестивалях Hedonism і Koktebel Jazz Fest.

8. Blooms Corda

З часів цього запису на Stage 13 гурт Blooms Corda випустив новий альбом — «GIGOTOSIA», а його вокаліст Данило Галико розповів про свій найхимерніший виступ, серенади і Тома Йорка.

7. MYOPIA

За 2016-й дует MYOPIA видав міні-альбом, виступив на фестивалях Hedonism, Lviv Acoustic Fest, ГОГОЛЬFEST, і кинув виклик нашій команді — записати на Stage 13 живі барабани.

6. Latexfauna

Latexfauna розказали нам про «волохатий вітер» і «дітей племені аяхуаска», випустили шість синглів, ще до першого концерту отримали запрошення на фестиваль Respublica, а тепер готуються до новорічного концерту в клубі Atlas.

5. PUR:PUR

Ще одні фіналісти національного відбору на «Євробачення» — гурт pur:pur. Пісня «We Do Change» у виконанні космічної Нати Сміріної привела гурт і в наш топ.

4. Brunettes Shoot Blondes

2016-й був для Brunettes Shoot Blondes продуктивним: гурт вийшов у фінал національного відбору «Євробачення» і виступив на фестивалі Sziget. А десь на півдорозі від одного до іншого зіграв і на Stage 13.

3. Mari Cheba

Mari Cheba починала свій музичний шлях із соціального інді-попу, але в 2015-му вирішила перейти до більш електронного й експериментального звучання. В кінці 2015-го її гурт в оновленому складі випустив сингл «Не вистачає». Його музиканти й виконали в студії Громадського.  

2. Panivalkova

Завдяки гурту Panivalkova у проекті Stage 13 зазвучали ритми танго і невтомна мантра: «донтворі-донтворі-донтворі-донтворі». Власне, ця заспокійлива фраза і дала назву дебютному повноформатному альбому колективу, що вийшов у квітні 2016-го.

1. Один в каное

Львівський гурт «Один в каное» лише в 2016-му випустив дебютний альбом, але ще до того почав збирати повні зали та їздити у всеукраїнські тури. Їхня зупинка на Stage 13 також стала дуже успішною.

Поділитись: