Дракон, Віґґо Мортенсен і матір у пошуках втраченої доньки — усіх їх можна буде побачити на кіноекранах у серпні. Зібрали в ТОП-3 найцікавіші прем’єри, що вийдуть у прокат до кінця літа.

«Джульєтта»

Кадр з фільму «Джульєтта», El Deseo

Це двадцятий фільм у кар’єрі Педро Альмодовара. Режисер бере за основу сюжету три оповідання письменниці Еліс Манро зі збірки «Втікачка». Цією історією він повертається до звичного жанру сімейної драми після невдалої комедійної стрічки «Я дуже збуджений».

«Дракон Піта»

Кадр з фільму «Дракон Піта», Walt Disney Pictures, Whitaker Entertainment

Фантастична картина від Disney здається оригінальною лише на перший погляд. Насправді «Дракон Піта» — це рімейк картини 1977 року, яка з тріском провалилась у прокаті. Цього разу Disney підготувався краще, озброївшись серйозним акторським ансамблем та якісними спецефектами.

«Капітан Фантастік»

Кадр з фільму «Капітан Фантастік», Electric City Entertainment, ShivHans Pictures

Друга повнометражна робота режисера Метта Росса — це історія родини, що живе поза цивілізацією, але одного дня змушена зустрітися з реальним світом. Стрічка змусила глядачів схлипувати на фестивалі Sundance і 10 хвилин стоячи аплодувати в Каннах. Критики розхвалили акторську гру Віґґо Мортенсена у ролі батька сімейства, але помітили і юних талантів, зокрема Джорджа МакКея, що зіграв найстаршого сина.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile